+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 600.00 / muaj
  • ID: 70178
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Qendër. Banesa gjendet ne Rr.Tringë Smajli, përball Hotelit “ Swiss Diamond”, ka nje siperfaqe prej 100m2, dhe ëshë e gatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme biznesore.

Renditja : 3 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo | 2 Ballkona |