+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 320.00 / muaj
 • ID: 71898
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 33 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Sylejman Vokshi, ka nje siperfaqe prej 33m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e pershtatshme per zyre.

Renditja : Hapsirë Pune | Banjo | Korridor |