+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 750.00 / muaj
  • ID: 72371
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Qendër. Banesa gjendet ne Sheshin Nëna Terez, ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe është e përshtatshme për zyre.

Renditja : 3 Dhoma Pune | Kuzhinë | Banjo | 3 Ballkona | 2 Depo |