+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 650.00 / muaj
 • ID: 73191
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(Zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Luan Haradini, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e pershatshme per zyre te ndryshme si dizajnera, arkitekt, IT, avokat, noter etj.

Renditja : 3 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |