+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 700.00 / muaj
  • ID: 74031
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohert per Qira banesë(zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek kafet e rakis, ka nje siperfaqe prej 90m2, dhe është e gatshme per zhvillim e bizneseve te ndryshme.

Renditja : 3 Hapsira pune | Banjo | Ballkon |