+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 340.00 / muaj
 • ID: 78307
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 62 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”Afrim Loxha”, afër gjimnazit “Sami Frashër”, ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është komplet e renovuar si dhe posedon parking per vetura.

Renditja : Hapsirë Pune | Banjo | Ballkon |