+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 420.00 / muaj
  • ID: 78391
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë(Zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Sheshin ” Zahir Pajazit”, përball Hotel Grand,  ndodhet ne katin e 3-të, dhe është e pershtatshme per zyre te ndryshme.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Banjo | Korridor | Ballkon |