+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 550.00 / muaj
 • ID: 81757
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”Garibaldi”, përballë Hotel Grand, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe ndodhet ne katin e parë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |