+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 400.00 / muaj
 • ID: 82892
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë(Zyre), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në Rr.”Edit Durham”, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, mund te shfrytëzohet per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |