+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 600.00 / muaj
 • ID: 83946
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(Zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”Qamil Hoxha”, afër kafes “La Strada”, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e parë, mund te shfrytëzohet per banim ose zyre. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon  |