+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 500.00 / muaj
  • ID: 84272
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në sheshin “Zahir Pajaziti”, ndodhet ne katin e parë, dhe e pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesore.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Banjo | Korridor |