+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 500.00 / muaj
  • ID: 65517
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Qendër. Banesa ndodhet mbrapar teatrit kombetar, është e renovuar gjendje perfekte e pershtatshme per banim ose per zyre. Posedon dhe parking te mjaftueshem per vetura.

Renditja: 3 Dhoma | Kuzhina | Banjo | Ballkon |