+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË RRUGËN B

€ 400.00 / muaj
 • ID: 80472
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 115 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Rrugën B, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet mbrapa Royal Mall, ka nje siperfaqe prej 115m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e pershtatshme per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |