+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRË) NË RRUGËN B

€ 400.00 / muaj
 • ID: 59264
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(Zyrë) ne Rrugen B. Banesa gjendet tek Kawa Group, mbrapa Lobby Lounge dhe furres Tanore, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e parë. Posedon edhe hapsirë parkingu per vetura.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |