+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË RRUGËN C

€ 450.00 / muaj
 • ID: 81235
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 96 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, mund te shfrytezohet per banim ose zyre.

Renditja : 3 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo |