+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË RRUGËN C

€ 500.00 / muaj
  • ID: 79570
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 150 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(Zyre) në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 150m2, ku 110m2 jan hapsirë e shfrytëzushme dhe 40m2 janë terasë, e pershtatshme per zyre te ndryshme. Posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Pune | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |