+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË TOPHANE

€ 400.00 / muaj
  • ID: 66553
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(Zyre) në Tophane. Banesa ka nje siperfaqe prej 86m2, dhe është e gatshme per banim ose dhe zyre. Posedon dhe hapsiren per parking te veturave.

Renditja : 3 Dhoma Pune | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |