+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

€ 450.00 / muaj
 • ID: 74904
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Soliterin nr 5, mbi Furra Fontana, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e renovuar dhe e gatshme per veprimtari te ndryshme biznesore.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Banjo | Korridor |