+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

Me marrëveshje
  • ID: 78604
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(Zyre) në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër Tregut te gjelbërt, ka nje siperfaqe prej 65m2, dhe është e gatshme per zhvillimin e veprimtarive të ndryshme sipas kërkesave të klientëve.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Banjo |