+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
 • ID: 65866
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Banesë(zyre) në Ulpianë. Banesa gjendet mbi banken TEB, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e parë, mund te perdoret per banim ose zyre.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkon |