+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
  • ID: 67136
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Ulpianë. Banesa gjendet ne katin përdhes, dhe ka nje siperfaqe prej 60m2. Ka qasje te shpejt ne rruget kryesore, dhe mund shfrytezohet per shum lloj veprimtari biznesore ose edhe per banim.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Kuzhina | Banjo |