+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

€ 350.00 / muaj
 • ID: 69142
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Ulpianë. Banesa gjendet afë konvikteve, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet ne katin e parë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : 3 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |