+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

€ 550.00 / muaj
  • ID: 72970
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne rrugë krysore , afër barnatores Rexall, është e renovuar komplet dhe e gatshme per zyre te ndryshme.

Renditja : 2 Dhoma Pune| Kuzhinë | Banjo | 2 Ballkon | Depo |