+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ULPIANË

€ 500.00 / muaj
  • ID: 73081
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 120 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër Simfonis, ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe gjendet ne katin e parë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, e pershtatshme per zyre dhe banim.