+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË VELANI

€ 500.00 / muaj
 • ID: 78663
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Velania
 • Sipërfaqe: 87 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 11
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Velani, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Albing, përball varrezave te dëshmoreve, ka nje siperfaqe prej 87m2 dhe ndodhet ne katin e 11-të, e përshtatshme per zyre ose banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |