+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË VETERNIK

€ 250.00 / muaj
  • ID: 82856
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Veternik, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet përball Pallatit të Drejtësisë, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe është e pershtatshme per zyre te ndryshme.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |