+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË VETERNIK

€ 350.00 / muaj
  • ID: 79978
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 96 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Veternik, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek Prime Gruop, ka nje siperfaqe prej 96m2, dhe mund te perdoret per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon|