+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) TE QAFA

€ 430.00 / muaj
 • ID: 78344
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) te Qafa, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”UÇK”, afër kafeve te vogla, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e pershtatshme per zyre ose dhe banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |