+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BIZNESI NË DARDANI

€ 10,000.00
  • ID: 65111
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 30 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje biznesi në Dardani. Lokali gjendet tek banesat e gjelberta, ka nje siperfaqe prej 30m2, dhe shitet me te gjitha produktet bio.