+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BIZNESI NË QENDËR

€ 1,200.00 / muaj
  • ID: 71875
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Banjo: 2
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Biznesi në Qendër. Lokali gjendet ne Rr. Nëna terezë hy. 30 Nr.2, përballë Ministrisë së Rinisë, Kulturës dhe Sportit. Lokali ka hyrje edhe nga prapa sheshit ku ka hapsirë për parking, është ideale për dentist. Mirëpo është e përshtatshme për çfarë do lloj të biznesit

Renditja : 2 Ordinanca | Pritore e përbashkët | 2 Wc | Zyre | Korridor | Ballkon |