+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASNOJERE NË FUSHË KOSOVË

€ 120.00 / muaj
  • ID: 84263
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek Aviano 1, afër stacionit te trenit, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Ballkon |