+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË KODRËN E TRIMAVE

€ 170.00 / muaj
  • ID: 64941
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kodra e Trimave
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere ne Kodren e trimave. Banesa gjendet ne Rr.Tutini, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Banjo |