+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË BREGUN E DIELLIT

€ 230.00 / muaj
  • ID: 77462
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit Gasonjere në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet mbrapa konvikteve, ndodhet ne katin e 3-të, posedon ashensorin, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Korridor |