+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË DARDANI

€ 180.00 / muaj
  • ID: 64931
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 18 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 9
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë e tipit gasonjere në Dardani. Banesa gjendet pranë bustit Bill Clinton, ka nje siperfaqe prej 18m2 dhe gjendet ne katin e 9-të. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Banjo |