+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË DARDANI

€ 150.00 / muaj
  • ID: 67883
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 45 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër bustit Bill Clinton, ka nje siperfaqe prej 45m2 e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallonë | Kuzhinë | Banjo |