+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË DARDANI

€ 250.00 / muaj
 • ID: 68669
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere në Dardani. Banesa gjendet mbi Platonë e Kurrizit, afër Shkollës Fillore “Xhemail Mustafa”, ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe gjendet ne katin e 3-të. sistemin e ngrohjes e ka ne Termokos.

Renditja : Dhomë Dite | Kuzhinë | Banjo | Korridor |