+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË DARDANI

€ 250.00
  • ID: 72288
  • Prona: Banesë
  • Oferta: Kontraktuar!
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Dardani, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo |