+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË FUSHË KOSOVË

€ 150.00 / muaj
  • ID: 64862
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 30 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek rrethi i pejes, me sakt tek cafe bar prive, ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Banjo |