+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË FUSHË KOSOVË

€ 35,000.00
  • ID: 75963
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë e tipit gasonjere në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek rrethi, mbi furren Dreni, ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe gjendet ne katin e 4-të,e  mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Ballkon |