+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË KALABRI (EMSHIR)

€ 200.00 / muaj
  • ID: 87026
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë e tipit Gasonjere, banesa gjendet afër Roof Bistro ka një sipërfaqe prej 40m2 gjendet në katin e 2-të me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Banjo |