+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 250.00 / muaj
  • ID: 73821
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046963333

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e Tipit Gasonjere ne Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 40m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo |