+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË LAKRISHTE

€ 200.00 / muaj
 • ID: 77584
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 42 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 12
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit Gasonjere në Lakrishte, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 42m2 dhe gjendet ne katin e 12-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Korridor |