+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË MATIN 1

€ 240.00 / muaj
 • ID: 84551
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 35 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit Gasonjere në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e Avni Gjakoves, ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon dhe nxemjen me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo |