+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË PARKUN E QYTETIT

€ 40,000.00
 • ID: 71920
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Parku i Qytetit
 • Sipërfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere në Parkun e Qytetit. Banesa gjendet ne Rr.Luigj Gurakuqi, ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Ballkon |