+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË PARKUN E QYTETIT

€ 220.00 / muaj
  • ID: 87851
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Parku i Qytetit
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë e tipit Gasonjere në Parkun e Qytetit, banesa gjendet përballë Vives ndodhet në katin e 4-të pa ashensor me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.