+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË QENDËR

€ 250.00 / muaj
 • ID: 69878
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 10
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit Gasonjere në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në shesh, ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe gjendet ne katin e 10-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo |