+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË QENDËR

€ 150.00 / muaj
  • ID: 80261
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër tregut te gjelbërt, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo |