+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË QENDËR

€ 150.00 / muaj
  • ID: 64814
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë e tipit gasonjere ne Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa teatrit kombetar, Rr.”Rrustem Statovci”, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Banjo |