+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË QENDËR

€ 210.00 / muaj
  • ID: 65806
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 33 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere në Qendër. Banesa gjendet tek komuna e vjeter, ka nje siperfaqe per 33m2, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo |