+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË TOKBASHQE

€ 180.00 / muaj
  • ID: 71392
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tokbashqe
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere në Tokbashqe, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e Lates, afër fushes se tenisit, ka nje siperfaqe prej 40m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Ballkon |